חדרים בכנרת לציבור הדתי - מלון כינר

גליל פרימיום

חדרים במבנה המרכזי בעיצוב חדשני ומודרני..
חדרי חרמון ומתאימים ללינה של זוג ו 2 ילדים (גילאי 2-12) או 3 מבוגרים. בנוסף קיימות יחידות משפחתיות המתאימות ללינה של עד שש נפשות (ושני תינוקות) – המחולקות לשני חדרים בדלת מפרידה.
הזמינו חדר זה

גולן גן

חדרי גן שעוצבו תוך מחשבה מרבית על נוחות האורחים והתוצאה מפנקת בכל חדר תמצאו מיני בר, כספת וערכת קפה.החדרים מתאימים ללינה של זוג+ ילד 1 (גילאי 2-12) או 3 מבוגרים.חלק מחדרי "פסגת גולן<" הם נגישים. אנא ציינו בעת ההזמנה את הצורך בחדר נגיש כדי שנוכל להיערך בהתאם
הזמינו חדר זה

חרמון גן

חדרי גן מעוצבים ומרווחים במיוחד הפזורים במרחבי הדשא של המלון. החדרים עוצבו באווירה כפרית ומזמינה ביד האמן של האדריכלית הבינלאומית אדית ברון. החדרים משדרים אווירה אינטימית המאפשרת לכם להתנתק ולנוח מחד, ומאידך - פתוחים אל מרחבי הדשא של המתחם. בכל חדר תוכלו למצוא מיני בר, כספת, ערכת קפה, פינה אינטגרלית לנטילת ידיים וחדרי אמבטיה מעוצבים. אם אתם רוצים לנפוש במלון אך להרגיש בצימר: אלה החדרים בשבילכם. החדרים מתאימים ללינה של עד זוג ו2 ילדים (גילאי 2-12) או 3 מבוגרים.
הזמינו חדר זה

חדרים נגישים

במלון כינר חדרים עם נגישות מלאה לבעלי מוגבלויות. חדרים אלה תוכננו בשיתוף יועצת נגישות שאישרה את כשירותם כנגישים. חדרים אלה, מסוג "פסגת גולן" כוללים, בין השאר: דלת כניסה רחבה, גישה ללא מדרגות, מקלחון ושירותים עם ידית אחיזה וניקוז רצפתי למקלחת עם כסא גלגלים. אנא ציינו בעת ההזמנה את הצורך בחדר נגיש כדי שנוכל להיערך בהתאם. להזמנות: 04-6738822
הזמינו חדר זה

סוויטה

במלון יש 4 סוויטות אשר ממוקמות במבנה המרכזי, יחידת מגורים אחת עם חדר שינה, סלון ו-2 חדרי מקלחת ושירותים, הסוויטה מתאימה לזוגות בלבד. בסוויטה תמצאו מכונת קפה, מיני בר, כספת ומרפסת פונה לכנרת.
הזמינו חדר זה

חדר משפחה

במבנה המרכזי ישנם חדרי משפחה, יחידת מגורים אחת עם שני חדרי שינה וחדר מקלחת ושירותים אחדהחדרים מתאימים למשפחה עם ילדים . ביחידה תמצאו במיני בר וכספת שירותים ואמבטיה ומרפסת.
הזמינו חדר זה